Chevrolet Orlando recenzia

V dobe internetu sa nemusíme spoliehať na názory našich priateľov či jedného alebo dvoch odborníkov. Na internete dnes je možné nájsť stovky recenzií takmer všetkých áut. Recenzie majú osobitý význam hlavne pri značkách, ktorých je našom trhu pomenej. Toto môžeme povedať aj o modeli Chevrolet Orlando, ktorý je produktom americkej automobilky General Motors (GM).

Chevrolet Orlando je štvordverový minivan, ktorý svojou eleganciou pripomína skôr malé SUV. Motor je umiestnený vpredu a pohon je 4×4 alebo prednej nápravy. Orlando využíva dva benzínové motory – 1,8 alebo 2,4 litra alebo dieselový motor s objemom 2.0 litra. Pri kúpe si môžete vybrať z päť alebo šesťstupňovej manuálnej prevodovky alebo zo šesťstupňovej automatickej prevodovky.

Koncept Orlanda bol prvý krát predstavený na Parížskej Moto Show v roku 2008. Orlando sa začalo vyrábať v roku 2010 pod patronátom GM Korea (pôvodne GM Daewoo). V Kórei sa Orlando vyrába a odtiaľto sa aj distribuuje do celého sveta.

Recenzie Chevroletu Orlando sú poväčšine priaznivé. Recenzenti stavajú Chevrolet Orlandu pre porovnanie k Citroënu Grand Picasso, Renaultu Grand Scenic, Peugeotu 5008 či k Volkswagenu Touran.

Hneď na prvý pohľad je zrejmé, že model Orlando sa snaží uspokojiť predovšetkým mladé rodiny. Najväčšou prednosťou Chevroletu Orlando je priestor, ktorý toto auto poskytuje. Už v základnej verzii sa v ňom v troch radoch sedadiel odvezie 7 ľudí. Orlando v dvoch radoch sedadiel ani nie je ponúkané. Objem úložného priestoru pri zloženom treťom rade sedadiel je 454 litrov, čo je určite potešujúca informácia.


Tento záznam bol zaslaný Chevrolet recenzia, Lacné autá z dovozu a označený , . Záložka je tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>